Naše inovativní produkty
ORIGINAL JE JE JEDEN

Od založení naší společnosti před 25 lety jsme se rozhodli, že budeme vyrábět takové výrobky, které by jsme sami používali a za které bychom se nemuseli stydět.

V záplavě věcí dovážených z Číny a podobných ekonomik, kde je rozhodujícím faktorem cena, kde funkčnost a kvalita produktu je někde na posledním místě, jsme byli rozhodnuti jít proti proudu a vyrábět vše jak má být I případně za vyší cenu.

Preferujeme české dodavatele, nebo dodavatele surovin ze západní evropy. Naše výrobky musí mít vždy něco navíc  a jiného než produkty, které jsou na trhu běžně zavedeny.

Na vývoji těchto inovativních věcí jsme spolupracovali s předními odborníky a profesory z VŠCHT v Praze a Státním zdravotním ústavem v Praze.

 

Sorbex – Pohlcovač pachů z chladničky

Produkt obsahuje tři různé složky, které působí tak, že do sebe postupně a při různé intenzitě pohlcují vlhkost a těkavé látky, které v chladničce způsobují nepříjemný zápach.

Sorbex současně pohlcuje plyn, který napomáhá rychlejšímu rozkladání potravin a tím prokazatelně prodlužuje trvanlivost některých potravin hlavně ovoce a zeleniny.

BonAir – antibakteriální vůně do vysavače

Sice z názvu je patrné, že se jedná apriori o produkt, který má za cíl provonět vzduch vycházející z vysavače, nicméně hlavním cílem tohoto výrobku je zamezení rozmnožování bakterií a plísní v sáčku vysavače.

Ve vysátém prachu je značné množství bakterií a plísní, které se, ale během doby, kdy vysavač nepoužíváte několikanásobně rozmnoží. Jejich exkrementy a rozklad způsobí přesně ten neblahý závan, který ucítíte, když vysavač po určité době opět zapnete. V tu chvíli se ven dostane opravdu velké množství plísní a bakterií, které v ovzduší svého domu rozhodně nechcete!

BonAir obsahuje 100% přírodní granulát vulkanického původu, který je nastaven tak, aby na sebe navazoval plísně a bakterie. Ty se v přítomnosti této látky dále nemnoží a tím, že se naváží na granule, zvětší svou velikost a nedostanou se ven ze sáčku do ovzduší.

Vůně, která bude vycházet z vašeho vysavače již jen zpříjemní a umocní pocit čistoty z vašeho úklidu.

Máme na výběr z rozmanitého množství vůní a parfémů.

BonAir – čistič koberců

Je vyroben pouze ze 100% přírodních látek. Jeho cílem je odstranění roztočů a roztočových alergenů z vláken koberců a domácího textilu. Současně odstraňuje plísně a bakterie, které se drží uvnitř koberců. Po každé, když po koberci projdeme se mikroplísně a alergeny zvíří do ovzduší, které pak následně dýcháme.

Při vývoji tohoto produktu jsme chtěli splnit několik kritérií

  • Použít pouze přírodní látky
  • Odstranit pomocí nich roztoče a roztočové alergeny, plísně, bakterie

Po několika letech se nám podařilo vytvořit produkt, který tyto věci splňoval. Po několika úspěšných studiích jsme si nechali jeho složení a funkci patentovat a patent jsme získali.

Tento výrobek vyrábíme a dodáváme několika nadnárodním společnostem pod jejich značkou.

Výrobek působí tak, že při kontaktu s vlákny koberce nebo tkaniny na  sebe během velice krátké chvíle nabalí mikroorganismy a roztočové alergeny, které následně z koberce velice lehce vysajeme. Vzhledem k tomu, že tyto mikroorganismy způsobují nežádoucí zápach v koberci, koberec po jejich vysátí zbavíme I tohoto zápachu. Přírodní silice se postupně uvolní a navážou na vlákna koberce.

Po ošetření bude Váš koberec zbaven nežádoucích mikroorganismů a současně krásně provoněný a svěží.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje žádné chemikálie, je vhodný pro alergiky a astmatiky, kterým používání podobných produktů založených na chemickém složení škodí vice než cokoli jiného.

Všechny tyto produkty a mnoho dalších pro Vás rádi vyrobíme
I ve Vašich obalech a pod Vaší značkou.